poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Nauka grafiki wektorowej #1

Hej!
Tak jak obiecałam jestem, mimo wszystko nie przychodzę do was z tym co planowałam, ponieważ w planach dzisiejszych zaszły zmiany. Natomiast wpadłam na inny pomysł, a mianowicie w końcu pokażę moją pracę nad obrazkiem wektorowym.
Grafikę jaką zobaczycie robiłam 4 godziny, sposobem prób i błędów starałam się dojść do tego co chciałam, natomiast mimo wszystko nie do końca jeszcze poniektóre elementy mi się podobają, a co najgorsze nie zapisałam sobie pojedynczych elementów tylko cały obrazek i aby zmienić cokolwiek, to muszę wszystko robić na nowo. Ech...blondiii . Możecie wygłosić w komentarzach swoją opinię, wszystko wezmę na klatę.

Tam ta ra taaam


jeśli chodzi o grafikę to inspirowałam się bloggerką *onelittlesmile*, na prawdę bardzo podziwiam ją za umiejętność robienia takich rzeczy i to właśnie dzięki niej uznałam, że chce zacząć również się uczyć. Na szczęście miałam opcykanego chłopaka w tych sprawach i pokazał mi podstawy o liniach, ścieżkach itp. 


Czekam na szczere opinie w komentarzach.
Dobranoc!

1 komentarz:

  1. Właśnie jak tylko zobaczyłam tę grafikę pomyślałam, że już ją gdzieś widziałam ...:) rzeczywiście to onelittlesmile takie tworzy, ja jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o grafikę wektorową, a Tobie życzę wytrwałości w doskonaleniu swoich grafik :-)

    OdpowiedzUsuń