sobota, 11 stycznia 2014

Dwa lata !

Witam was wszystkich czytających mój blog.:)
Dwa lata temu podjęłam bardzo ważną decyzję w moim życiu, ona odmieniła moje życie. Dałam drugą szansę mojemu chłopakowi. Nasza historia jest długa i dosyć pokręcona jak i skomplikowana. Myślę że nikomu by się nie chciało tak dużo czytać. Opiszę więc to tak w skrócie.
Poznaliśmy się z Kamilem na NK, tak właśnie na portalu społecznościowym. Myślę, że w XXL wieku to już nie jest nic dziwnego, bo teraz co druga osoba właśnie tak poznaje swoją połówkę. Kamil napisał do mnie i bardzo zaciekawił, uznałam że czemu nie i tak pisaliśmy. Po kilku dniach się spotkaliśmy. Kilka miesięcy temu się troszkę popsuło. Rozeszliśmy się, ale już po trzech miesiącach wróciliśmy..mówi się, że nie wchodzi się kilka razy do tej samej rzeki, muszę natomiast powiedzieć, że na moim przykładzie możecie zrozumieć, że nie zawsze będziemy tego żałować.
Przy moim chłopaku poznałam tak na prawdę co to jest prawdziwa miłość, przy nim czuję się bezpiecznie i wiem, że mogę na niego ZAWSZE o każdej porze dnia i nocy liczyć. Wiem, że nawet gdy idzie na nockę do pracy, a coś u mnie się stanie, że mogę go obudzić z prośbą po pomoc. On był przy mnie, wspierał kiedy byłam w ciężkich sytuacjach. To on widzi moje wady, a mimo wszystko mnie kocha. Cieszę się, że wybrałam Kamila, ponieważ jest on bardzo wiernym mężczyzną i nie wiem czy znalazłabym takiego drugiego. Jestem z NIM bardzo szczęśliwa i niczego nie żałuję. Mimo tylu upadków i wzniesień nadal jesteśmy razem, sobie bliscy, zawsze wspierający.

ZAWSZE CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA DRUGĄ SZANSĘ .!


4 komentarze:

 1. Cudownie, że znalazłaś taką osobę :) W sumie to uważam, że upadki i trudności, które pokonujemy, bardzo wzmacniają relacje między ludźmi :)

  xwelcome-to-my-circuscx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, każdy człowiek zasługuje na drugą szansę : )

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe gdzie byl kiedy bylas w szpitalu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ze mną ?
   Przyjeżdżał przecież :)

   Usuń