piątek, 1 sierpnia 2014

Czas goni nas.

Hej!
Jak te wakacje szybko mijają! To jest aż nie możliwe, już mamy sierpień, a dopiero byłam odebrać świadectwo! Tak właściwie to jak na razie nie mam  nic z tych wakacji, oprócz tego, że nie trzeba się uczyć i mogę spokojnie iść spać z myślą, że następnego dnia nie trzeba wcześnie wstawać. No ale to mówi się trudno i żyje się dalej. Mam nadzieje, że następne wakacje spędzę inaczej, ponieważ właściwie to moje ostatnie wakacje będą za rok, ponieważ później zamierzam poszukać pracy, ale jeszcze nic nie wiadomo, wolę nie planować na przyszłość.
Jeśli chodzi o mój remoncik w pokoju, to zostało jeszcze pomalować ściany itp , meble już doszły, łóżko zrobione więc nic tylko czekać, aż tata weźmie się do pracy.

Kilka dni temu byłam z Justyną nad zaporą, uznałyśmy że się spotkamy, bo dużo nas nie dzieli, a jak zawsze się spotkamy to buzia się nam nie zamyka. Taka rozmowa zawsze jest przydatna, nawet jak się nie rozmawia o niczy konkretnym.


3 komentarze:

 1. Koniecznie pokaż pokój po remoncie :)
  I życzę Ci żebyś przynajmniej drugą połowę wakacji odczuła na całego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcie, ja też tych wakacji na razie nie mam powalających ale lepsze to niż chodzenie do szkoły :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdzie nie jadę, właściwie nigdzie nie byłam od 5 lat, ale i tak mam wspaniałe wakacje :) Nieważne gdzie, ważne jak.

  OdpowiedzUsuń